Dalaida logo
flag image

Paslaugos

Siūlome šias paslaugas:

 • Web serverio instaliavimas, administravimas ir paruošimas e-komercijos platformoms Wordpress/Woocommerce, Magento ir kt. Linux pagrindu: Linux-Apache-MySQL-PHP (LAMP).
 • Pašto serverio Postfix diegimas ir konfigūravimas, sertifikatų diegimas, antispam konfigūravimas.
 • Wordpress + Woocommerce diegimas, konfigūravimas, administravimas.
 • Magento diegimas, konfigūravimas, administravimas.
 • Linux web ir pašto serverių priežiūra, profilaktika ir administravimas.
 • Web aplikacijų kūrimas, naudojant šias technologijas: bash, html, css, javascript, php
 • ebay shop administravimas, prekių asortimento importavimas iš ebay, eksportavimas į ebay.

Projektai

eservice logo

eservice - Remonto užsakymų administravimo modulis.

Tai įrankis įvairioms remonto dirbtuvėms, kurio pagalba jūs galite:

 • Priimti iš klientų užsakymus, suformuoti ir atspausti priėmimo dokumentus.
 • Peržiūrėti, redaguoti priimtus užsakymus, keisti jų būklę.
 • Pranešimai klientams apie užsakymo būklės pasikeitimą.
 • Sąskaitų faktūrų spausdinimas keliomis kalbomis
 • Vartotojo sąsaja keliomis kalbomis
 • Reikalingų dokumentų paieška
 • Įvairios ataskaitos
 • Premijų programa ištikimiems vartotojams

Šiuo metu modulis pritaikytas automobilių servisams, buitinės technikos ir elektronikos remonto dirbtuvėms. Lengvai pritaikomas ir kitoms sritims.

Tai yra naujas projektas, šiuo metu turintis pačias reikalingiausias funkcijas. Šis modulis bus vystomas ir toliau, pridedant naujų reikalingų funkcijų.

Standartinis mėnesio abonementas 10,- EUR be jokių apribojimų.

Jei norite išbandyti, spauskite čia: , susikurkite paskyrą (užsiregistruokite) ir galite nemokamai bandyti 10 dienų. Jei noresite toliau naudotis, reikės sumokėti abonementą, o jeigu ne, tai ištrinsite savo paskyrą. Ištrynus paskyrą, jokių duomenų pas mus nelieka.

Premijų programa: už kiekvieną rekomenduotą klientą kiekvieną mėnesį mokama 1 Euro premija tol, kol jis naudojasi šia sistema.

japanparts logo

japanparts.lt - Japoniškų ir korėjietiškų automobilių dalių e-parduotuvė.

Japoniškų ir korėjietiškų automobilių dalių išparduotuvė. Nuo 2015m UAB Dalaida uždarė visus savo filialus ir prekybą perkėlė į internetą. Dėl sumažėjusių veiklos sąnaudų žymiai sumažėjo ir prekių kainos. Čia jūs galite įsigyti prekes tikrai geromis kainomis ir žymiai pigiau, nei pas konkurentus. Prekes galite atsiimti nurodytame atsiėmimo punkte Kaune, arba jas išsiunčiame jūsų nurodytu adresu jūsų pasirinktu būdu.
Automobilių dalių prekybos įmonėms, individualiai dirbantiems prekeiviams, perkantiems didesnį kiekį, taikome net iki 50% siekiančias nuolaidas. Nepraleiskite progos pasipildyti savo asortimentą labai palankiomis kainomis.

ebay logo

ebayPro - tai ebay e-parduotuvės administravimo įrankis, žymiai palengvinantis ir pagreitinantis įvairių prekių parametrų redagavimą.

Tai yra mūsų naujas produktas, kuris teikiamas kaip paslauga. Jis skirtas tiems, kas prekiauja per ebay ir ten turi savo asmeninę e-parduotuvę. Šio įrankio pagalba jūs galite labai greitai pakoreguoti kokios nors prekės, ar prekių parametrus: kainą, aprašymą, pavadinimą, siuntimo išlaidas ir t.t. Taip pat galima neribotam laikui išimti prekes iš ebay be baimės, kad jų informacija pranyks (ebay išimtų prekių informacija laikoma tik iki 3 mėn.) ir bet kada vėl įkelti. Prekiaujantiems autodalimis, labai naudinga funkcija - tinkamų automobilių sąrašo nukopijavimas iš kito pardavėjo analogiškos prekės ir priskyrimas jūsų prekei.
Vartojimo instrukciją paruošime artimiausiu metu, tačiau ir be jos šio įrankio naudojimas yra pakankamai aiškus.

Jei norite išbandyti, spauskite čia: , susikurkite paskyrą (užsiregistruokite), prijunkite savo ebay paskyrą ir galite nemokamai bandyti 3 dienas. Jei noresite toliau naudotis, reikės sumokėti abonementą, o jeigu ne, tai ištrinsite savo paskyrą. Ištrynus paskyrą, jokių duomenų pas mus nelieka.

eservisas logo

eservisas.lt - profesionalus ir greitas elektronikos servisas.

Rekomenduojame mūsų draugų paslaugas. Čia jums greitai ir kokybiškai sutvarkys ne tik personalinį ar nešiojamą kompiuterį, planšetę ir mobilųjį telefoną, bet ir navigaciją, PlayStation žaidimų konsolę ir kitą elektroninę buitinę techniką. Čia taip pat galite nebrangiai įsigyti naudotą kompiuterį ar mobilųjį telefoną, o taip pat išsinuomoti elektrinį paspirtuką palankia kaina.

kagemaa logo

Kagemaa GmbH - prekyba naudota pramoninės gamybos automatizavimo technika.

Tai Vokietijos įmonė, prekiaujanti naudota pramoninės gamybos automatizavimo technika. Čia rasite labai didelį Siemens, Fanuc, General Electrics, Festo, Bosch, Balluf, IFM ir kitų gerai žinomų gamybos automatizavimo technikos gamintojų asortimentą.
Jeigu radote jums reikalingą prekę ir turite kokių nors klausimų, galite kreiptis į mus. Galite taip pat kreiptis ir tiesiogiai į Vokietiją vokiečių arba anglų kalbomis.

Apie mus

dalaida logo

Esu laisvai samdomas specialistas, turintis daugelio metų patirtį savo darbo srityje. Diegiu, konfigūruoju ir administruoju web serverius Linux OS pagrindu. Kuriu web-aplikacijas, naudodamas HTML, CSS, javascript, PHP, MySQL, Web API technologijas.